BİZ KİMİZ ?

Atlantik Okyanusunun Derinliklerinden Kapınıza Gelen Lezzet

Saroz Dalyan Su Ürünleri ile ticari birliktelik yaparak ithal etme, depolama ve dağıtım ağı konusunda oldukça geniş bir yelpazeye yayılmakta olan ve gelişimine devam eden ahtapotcu.com, Çanakkale, Mersin, Bodrum gibi stratejik yerlerdeki soğuk hava depoları ile hizmet vermektedir. Fas, Portekiz ve İspanya’nın içinde bulunduğu Atlas Okyanusu’nda yakalanan sınıfının en kaliteli ahtapotlarını ithal ederek, ülke genelinde tüm taleplere cevap verebilmektedir. Ülkemizin çok önemli ve ünlü restoranları , markaları ve otel zincirleri ile çalışmakta olan ahtapotcu.com, Miami Wet Restoran ile yaptığı iş birliği ile yurt dışı popülaritesi için de önemli bir adım atarak gelişimini sürdürmektedir.

HAKKIMIZDA

Bünyemizde bulunan gıda mühendislerimiz ile en kaliteli paketleme ve saklama koşullarında donuk vaziyette depolanan ahtapotlarımız, Çanakkale, Mersin ve Bodrum da yer alan soğuk hava depolarımızdan, sahada yer alan satış sorumlularımız vasıtası ile frigolu özel araçlarımız ile üretici ve tüketicilere ulaştırılmaktadır. İstenildiğinde talebe göre 3 farklı glaze alternatifi sunulabilecek teknik alt yapıya sahiptir. 3 farklı şehirde 3 farklı soğuk hava depomuz, frigolu araçlarımız ve saha da aktif görevli ekiplerimiz günün her saatinde her talebe cevap verecek şekilde aktif olarak hazır bulunmaktadır. Bünyemizde bulunan konusunda uzman çalışma ve saha arkadaşlarımızı yine konusunda uzman e-ticaret ekibimiz ile destekleyerek ülke içinde en geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz.

VİZYONUMUZ

Ahtapot tüketiminde farkındalık yaratarak, popülaritesini en üst seviyeye ulaştırmak, teknoloji ile desteklenen alt yapıyı ve sosyal medyayı alışılmışın dışında kullanarak marka bilinirliğini ülke genelinde en tepe noktaya getirerek konusunda ihracat yapabilecek bir firma olmak.

MİSYONUMUZ

Dünyanın en kaliteli ahtapotlarını ithal ederek, profesyonel bir ekip, teknolojik ve sosyal medya alt yapısı ile destekleyerek ürün konusunda en güvenilir işletme olmak.